MOJEBOHEMIA Autoři projektu: Lenka Kovaříková, Jiří Burian Ředitel projektu: Jan Los Produkce: Lada Brúnová, Dan Ligocký Choreo: Darina Kovářová Multimedia: Alica Gurinová, Erik bartoš">
index →

Bohemia, 2013

We have made the projection mapping onto alive models. Proposition was to make an projection mapping onto alive models. It was a bit challenging task not only for us as mapper crew but also for models, because alive object is always in movement and they had to be time and place precise do achieve right result.

Multimediální projekt Bohemia, který obnovuje české TRADICE založila dvojice umělců Jiří Burian a Lenka Kovaříková. Projekt představuje tradiční české lidové hodnoty, které se z našeho světa postupně vytrácejí. K tradicím se navrací moderně, čímž je přibližuje dnešní generaci. Ráz projektu zapojuje do uměleckého procesu i veřejnost, a otvírá tak brány k pochopení vztahu mezi tradičním a současným uměním.

Projekt Bohemia obnovuje české tradice v nové moderní formě, ve spolupráci s umělci a tvůrci, jakými jsou Liběna Rochová, Anna Hulačová, Rony Plesl, Milan Cais, Alica Gurínová, Erik Bartoš a mnoho dalších.

MOJEBOHEMIA
Autoři projektu: Lenka Kovaříková, Jiří Burian
Ředitel projektu: Jan Los
Produkce: Lada Brúnová, Dan Ligocký
Choreo: Darina Kovářová
Multimedia: Alica Gurinová, Erik bartoš

2013, in Video Mapping